VOORLOPIGE STARTLIJST
8E CIRCUIT SHORT RALLY (23 februari 2019)
NR RIJDER NAT NAVIGATOR NAT AUTO KLS
1 Hans Weijs NLD Jamilla van Altena NLD Ford Fiesta R5 RC2
2 Kevin van Deijne NLD Hein Verschuuren NLD Skoda Fabia R5 RC2
3 Martin van Iersel NLD Sylvia Visser NLD Hyundai i20 RC2
4 Gert-Jan Kobus NLD Martin Nortier NLD Skoda Fabia R5 RC2
5 Lambert Parren NLD John Coumans NLD Mitsubishi Lancer EVO X RC2
6 Roel van der Zanden NLD Ilse van de Sande NLD Mitsubishi Lancer EVO X RC2
7 Antoine van Ballegooijen NLD Johan Findhammer NLD Mitsubishi Lancer Evo X RC2
8 Ruben Wostyn BEL Steven Ramboer BEL Subaru Impreza GC8 (group N) NL/RC2
9 Ger Haverkate NLD Ingrid Wolves NLD Subaru Impreza RC2
10 David Jans NLD Marieke van Gorssel NLD Subaru Impreza WRX STi NL/RC2
11 Ramon van de Lindeloof NLD Lean Potgieter NLD Honda Civic Ep3 type R RC3
12 Rick Arendsen NLD Edwin Arendsen NLD Honda Civic Type-R FN2 RC4
14 Janjur Monshouwer NLD Jeroen Docter NLD BMW M3 NL/RGT
15 Jan Nijhof NLD Henk-Jan Elbert NLD BMW 130i NL/RGT
16 Antoine Biesheuvel NLD Roy Clijnk NLD Nissan 350 Z NL/RGT
17 Steven van der Mee NLD Fleur van der Mee NLD Opel Astra GSI 16V NL/RC3
18 Wilbert van den Burg NLD Niek Oude Luttikhuis NLD Nissan 350Z NL/RGT
19 Justin Hendriks NLD Leon Veldman NLD Opel Ascona NL/RC3
20 Marcel Vogelzang NLD Danny Hoekstra NLD BMW E36 NL/RGT
21 Steven van der Ploeg NLD Martijn Nieuwenhuis NLD Nissan 350Z NL/RGT
22 Jochem Huijbregts NLD Eva Smets NLD Bmw 325i NL/RC3
23 Marc de Groot NLD Jordy de Groot NLD BMW 130i NL/RGT
24 Marcel Machielsen NLD Henrico Nijeboer NLD BMW 325i NL/RGT
25 Vincent Van der Stelt NLD Gerwin Biesheuvel NLD Opel Manta NL/RGT
26 Michael Kamper NLD Henk van de Brug NLD BMW 130i NL/RGT
27 Edwin Abbring NLD Frank Tummers NLD BMW 325i NL/RC3
28 Leroy Ghazi NLD Hans van Goor NLD BMW 125i NL/RGT
29 Mark Brands NLD Roy Vincentie NLD Opel Kadett gte NL/RGT
30 Ruud Middel NLD Martijn Ebben NLD Fiat Grande Punto R3D Abarth RC3
31 Marcel Stegeman NLD Marvin Molenkamp NLD Ford Fiesta R2 RC4
32 Marco van Hoof NLD Michiel Sanders NLD Ford Escort NL/RC3
33 Martijn Kool NLD Jean Paul Strijthaegen NLD Renault Clio R3 RC3
34 Rik Karsten NLD Bart Woolderink NLD Opel Adam r2 RC4
35 Maarten Potgieter NLD Bart van den Hoek NLD Opel Adam RC4
36 Roel van der Zanden NLD Ilse van de Sande NLD Mitsubishi Lancer EVO X RC2
37 Nick den Braber NLD Alex van Dijk NLD Subaru Impreza Grp A NL/RC2
38 Ruben Wostyn BEL Steven Ramboer BEL Subaru Impreza GC8 (group N) NL/RC2
39 Richard Berns NLD Monique Berns-van der Laan NLD Citroën Xsara RC3
40 Marcel Lamme NLD Leendert Lok NLD Peugeot 206 rally cup NL/RC4
41 Robbin Bruins NLD Mark Schuitert NLD Opel Corsa A GSI NL/RC4
42 Mathijs Elsinga NLD Jan Kamphuis NLD Peugeot 206 Rally Cup NL/RC4
43 Ron Buninga NLD Ellen Nijland NLD Peugeot 206 Rally Cup NL/RC4
44 Calvin Teiwes NLD Dylan Teiwes NLD Peugeot 206 NL/RC4
45 Saskia Bleijenberg NLD Chayenne Coumans NLD Peugeot 206 GTI RC4
46 Xavier Schene BEL Lisette Bakker NLD Peugeot 206RC RC4
47 Harry Martens NLD Ruut Schie NLD Citroen DS 23 IE NL/RGT
48 Ingo ten Vregelaar NLD Raoul Werger NLD Peugeot 206 Rally Cup NL/RC4
49 Jan Willem Jansen NLD Johan Schop NLD Mitsubishi Colt CZT NL/RGT
50 Bart Ossenblok NLD Daan Ossenblok NLD Chevrolet Kalos NL/RC4
51 Jan Gerssen NLD Ries Gerssen NLD Chevrolet Kalos NL/RC4

Powered by: Autosoft B.V. - © 2018-2019 Stichting The Rally Foundation - Disclaimer